Klaun Ferda

Vítejte na stránkách klauna, baviče, kouzelníka a milovníka roztomilé zábavy. V naší nabídce najdete nejen zábavné pořady pro děti, ale také nabídku doplňkového programu pro dětské dny, firemní eventy a mikulášské nadílky.

Výroba popcornu na akcích - retro vozíky

Popcorn pochází původně z Ameriky, kde je jako pochoutku konzumovali již indiáni. Poté se kukuřice začala dostávat i mezi ostatní obyvatele. Připravuje se zahříváním zrnek kukuřice ve speciálním popcornovém stroji. Zrnko kukuřice se pak změní v jeho charakteristický tvar, který připomíná bílý květ. Popcorn se pak dochucuje různými příchutěmi. Mezi ty nejoblíbenější patří máslová, slaná a šunka – sýr. Všechny tyto příchutě máme v nabídce.

Pro různé akce nabízíme pronájem popcornovače s popcornem a příchutěmi. Stroj na popcorn vypadá jako vozík, kde je uvnitř nádoba, do které se nasypou zrnka kukuřice a kokosový olej popcorn se pak postupně začne zahřívat. Z nádoby pak vypadává hotový popcorn, který se následně dochutí. Stroj na popcorn, se šikovnou obsluhou, zvládne vyrobit až 150 litrů popcornu za hodinu. Na vozík lze pak připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce. V ceně pronájmu nabízíme kornoutky nebo papírové sáčky několika velikostí. Na přání je možné sáčky potisknout logy, či různými slogany.

Pronájem stroje na popcorn nabízíme v jedné variantě, která udělá radost všem návštěvníkům.

Paušální cena: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává popcorn zdarma, popřípadě je možné stanovit přesný počet vydávaných porcí

Tato pochoutka je vhodná pro děti i dospělé. Ve směsích nejsou použity žádné alergeny, popcorn tedy může skutečně každý.

Rozměry vozíku: d. 80 x hl. 50 x 160 cm
Příkon: 230 V
Umístění: rovný povrch
Počet porcí: 60 - 150 litrů/hod. (dle druhu stroje)
Příchuť: slaná, máslová, šunková, sýrová, šunka – sýr