Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Vánoční koleda

Čertík Ferda má pořádný úkol. Byl poslán na zemi mezi děti, aby našel tu nejkrásnější koledu. A to je pořádná fuška, jelikož koled existují tisíce. Bez splnění tohoto úkolu se ale čertík nesmí vrátit do pekla a dokud tu nejlepší koledu nenajde, zůstane na zemi mezi dětmi. Kromě zpívání koled bude čertík s dětmi i rodiči soutěžit o malé vánoční dárečky. Připravené má speciální soutěže s vánoční tématikou. Za Ferdou také dorazí jeho kamarádi sněhuláček Bambuláček, bernardýn Bohouš a kačer Ronald, aby mu pomohli v hledání. V období Mikuláše pak přijde i slavná trojice čert, Mikuláš a Anděl, aby dětem rozdaly nadílku. Jak celé dobrodružství dopadne se přesvědčíte sami.

Náplň pořadu: zábavné scénky, maskoti, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), zpívání koled, animační tanečky s dětmi a další.

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

V nabídce jsou dvě verze pořadu:

Vánoční koleda čertíka Ferdy – Klaun Ferda, 2x maskot, vánoční skřítek, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 min).

Velký pořad Vánoční koleda čertíka Ferdy – Klaun Ferda, 3x maskot, čert, Mikuláš, anděl zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).
Délka pořadu: 120 minut.