Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Skákací hrad Young

Malý, ale velmi praktický a zábavný skákací hrad Young potěší všechny děti. Hrad je perfektní spíše na menší akci, jako soukromou oslavu. Díky svému zastřešení ukryje děti jak před ostrým sluníčkem, tak i při drobném dešti nebo mrholení. Krásné barevné provedení naláká všechny děti ze širokého okolí. Vypadá jako domeček, proto je dětmi tolik oblíben.

Skákací hrad Young je vhodný pro venkovní akce, jako jsou party, oslavy narozenin, městské akce nebo festivaly. Není problém jej umístit i do větších interiérů jako například obchodní centra, sportovní haly nebo kulturní domy. Atrakce může být umístěna na jakémkoliv rovném povrchu.

Atrakce je určena pro děti ve věku od 3 do 15 let+. Děti mimo tuto věkovou kategorii musí skákat pod dohledem dospělého.

Rozměry záboru: 4, 5 x 4, 5 x 4, 5 m
Váha: 100 kg
Příkon: 230 V
Umístění: do 50 metrů od příkonu, rovný povrch
Neustálý odběr: 0, 95 kW