Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Zábavné pořady

Kouzelný karneval s klaunem Čiko

V době mezi lednem a březnem je ta správná chvíle uspořádat karnevalové veselí. Klaun Čiko, se svým kamarádem medvídkem Bubu má pro děti připraveno plno humorných scének, tanečků a soutěží. Součástí pořadu je také dětská diskotéka na oblíbené dětské hity a to jak české, tak zahraniční. K pořadu klauna Čiko můžete doobjednat balónkovou dílnu, ze které si každé dítě může odnést dárek z modelovacích balonků. Na přání je možné zajistit skákací hrad do interiérů, pro nejmenší účastníky, stánek s cukrovou vatou nebo malování na obličej.

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, maskot medvídek Bubu, soutěže, tanečky s dětmi, modelování balonků, dětská diskotéka

Délka pořadu: 90 – 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace, skákací hrad

 

Mušketýři z pohádek

Klaun Čiko se totiž rozhodl stát mušketýrem, ale ne tak ledajakým, přímo královským! Ale vše není tak jednoduché, jak se zdá. Když přijel do pohádky, byl z něj prostý sluha! Čiko se nevzdává a s pomocí přátel jistě své místo získá, zachrání krále, získá půl princezny a čtvrt království… Přesuňte se s klaunem Čiko do pohádky a zažijte zábavné dobrodružství, plné fantazie, kouzel, humoru, soutěží a písniček pro malé i trochu větší. Klaun Čiko i medvídek Bubu se na Vás i kamarády moc těší.

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, maskot medvídek Bubu, soutěže, tanečky s dětmi, modelování balonků

Délka pořadu: 45 – 90 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)

 

Pasování předškoláků s klaunem Čiko

Pořad určený pro ty nejstarší ve školce. Klaun Čiko provází loučením s mateřskou školou a jeho kamarádi pomáhají pasovat budoucí prvňáčky. Kromě pasování si děti pořádně zaskotačí na zábavné písničky a zúčastní se spousty soutěží. Na závěr celého pořadu dostanou i drobnou pozornost od klauna Čiko v podobě vymodelovaných zvířátek z balonků, časopisů nebo sladkostí. Do programu je například možné vložit i odměňování dětí medailemi, či diplomy.

Náplň pořadu: humorné scénky, soutěže, pasování, maskot, modelování balonků, tanečky, dětská diskotéka

Délka pořadu: 60 – 90 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)

 

Indiánské dobrodružství s klaunem Čiko

Zábavný tematický pořad pro děti i dospělé. Ti společně s klaunem Čiko soutěží v indiánských dovednostech. Čiko si s sebou přivede i svého kamaráda, ochočeného medvídek Bubu. Ten s dětmi bude soutěžit a tancovat. S klaunem Čiko mají nacvičené humorné scénky, které dětem předvedou. Provedou je také celým indiánským dobrodružstvím. Naučí je správné indiánské dovednosti a tanečky. Samozřejmostí je, že si každý z dětí odnese hodnotné dárky a u velkých soutěží jsou připraveny i speciální dárkové balíčky.

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, maskot medvídek Bubu, učení indiánských dovedností, soutěže, tanečky s dětmi, modelování balonků

Délka pořadu: 45 – 90 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)

 

Mikulášská show s čertíkem Čiko

Jestli nechcete kompromis a máte rádi opravdu ověřenou kvalitu bez starostí, tak doporučujeme právě tuto mikulášskou nadílku. Čertík, který neúnavně baví děti společně s maskotem (Sob nebo vánoční stromeček). Se svými kamarády skřítky roztančí děti tak, že nebudou k zastavení. Čiko s kamarádem rozdají spousty dárků za soutěže a za dobrou vůli.  Už půl hodinu až hodinu před začátkem pořadu se rozjede balonková dílna, ze které si každé dítě odnese vymodelovaný balonek. Tyto atrakce jedou po celou dobu pořadu až do příchodu Mikuláše s andělem. Ti, samozřejmě ve vší vážnosti, která jejich majestátu náleží, děti pozdraví, pobaví se s nimi o důležitých věcech a popřípadě rozdají Vámi připravené balíčky a vše spěje do finále!

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, maskot sobík nebo vánoční stromeček, vánoční skřítci, soutěže, tanečky s dětmi, modelování balonků

Délka pořadu: 45 – 90 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

 

Čiko v pixle

Kapela MIXLE V PIXLE propůjčila klaunu Čiko svoje písničky, které jsou dětmi velmi oblíbené a vznikl z toho nový pořad. Děti si v něm vyzkouší od každého něco. V soutěžích budou vařit, lyžovat, rybařit, naučí se nové tance, a navíc si odnesou odměny a dárečky, které je budou bavit. Čiko v pixle je pódiová show vhodná jak do vnitřních prostor, tak i na venkovní akce. Bavit se budou i dospělí a devadesáti minutový pořad uteče jako voda. Je nabitý gagy, scénkami a vtipem.  Klaun Čiko je zárukou zábavy a spolehlivosti. Kam jednou přijede, tam se opakovaně vrací. Jeho show jsou přirozené a vkusné. K dětem přistupuje jako rovný k rovným, přesto si u nich dokáže zachovat přirozenou autoritu a je na něm znát, že ho jeho poslání upřímně baví.

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, soutěže, tanečky s dětmi

Délka pořadu: 90 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), maskoti, hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)

 

Čikova SuperShow

Vystoupení, ve kterém je spojeno vše, co Čiko dovede. Modelování balonků, dětská diskotéka, kouzla, soutěže, vtipné scénky a mnoho dalšího zábavného i poučného. Show je pro děti menší i trochu větší. Samozřejmostí je, že si každý účastník odnese drobné dárky. Čikova super show tvoří výborný program vhodný pro všechny děti všech velikostí, ať už jde o oslavu, party pro děti, karneval, nebo narozeniny. S klaunem Čiko se děti nebudou nudit ani vteřinku. Navíc si můžete vybrat některého z našich kamarádů maskotů a rozšířit program o další soutěže, písničky a hlavně spoustu legrace.

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, soutěže, tanečky s dětmi

Délka pořadu: 45 – 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), maskoti, hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí), mateřské školky mají pořad se slevou 50 %.

 

Balonková show

Balonky, balonky, balonky! Jestli je v něčem klaun Čiko mistr, tak je to kromě všeho ostatního právě modelování balonků do všech roztodivných tvarů. Pejska, papouška, nebo hada? Je libo kapybara? Slon? Kytička? Mercedes? Klaun Čiko umí všechno, a co ne to se hravě za pochodu naučí…
Balonková show klauna Čiko je skvělým doplňkem větších eventů, která pobaví nejen děti ale i dospělé. Může probíhat buď na jednom místě nebo v rámci celé větší akce v prostoru festivalu či slavnosti apod. jako „guerilla balonkování“. Čiko se zaručuje, že žádné dítě neodejde bez dárku v podobě balonku. Zároveň si děti a dospělí budou moci vyzkoušet modelování balonků sami. Čiko jim rád ukáže jak na to.

Náplň pořadu: modelování balonků s klaunem Čiko

Délka pořadu: 45 – 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): vymodelované balonky

Další: na přání zajistíme: zvuková aparatura (600 W), maskoti, hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)

 

Oslava narozenin s klaunem Čiko

Narozeniny s klaunem Čiko jsou nezapomenutelným zážitkem pro vaše děti, a nejen pro ně. Užijí si spoustu tančení, kouzel a hlavně legrace. V každém pořadu je již započítána doprava po Brně a blízkém okolí. K narozeninám děti dostávají zdarma dárky, a to nejen oslavenci.

Pro narozeninové oslavy nabízíme dva druhy pořadů:

Čikova narozeninová diskotéka: vystoupení spojené s přáním k narozeninám a dětskou diskotékou.
Vystoupení obsahuje kouzelnické vystoupení, modelování balónků, vtipné scénky, dětskou diskotéku a soutěže.

Klaun Čiko a Bubu: vystoupení klauna Čiko a medvídka Bubu spojené s přáním k narozeninám.
Vystoupení obsahuje modelování balonků, kouzelnické vystoupení, vtipné scénky, scénky s klaunem a soutěže.

Náplň pořadu: soutěže, diskotéka, tanečky, modelování balonků, přání a předávání dárků oslavenci

Délka pořadu: 45 – 60 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, drobné dárky

Další: zvuková aparatura (600 W), maskoti, hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)