Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Pořady pro MŠ a ZŠ

Pořady určené pro mateřské školky, přizpůsobené i pro ty nejmenší diváky. Klaun Ferda s dětmi dovádí, tancuje na dětské písničky a soutěží. Má také spoustu kamarádů mezi maskoty, které si během představení mezi děti pozve. Se svými kamarády má připravené zábavné scénky a skeče. Na konci představení pak každé z dětí dostane, od klauna Ferdy, drobný dáreček.

Mezi nejoblíbenější akce patří karnevaly, pasování předškoláků a mikulášské. Doporučujeme tak včasnou rezervaci zábavných pořadů jelikož jsou termíny, v obdobích od ledna do června a v prosinci, hojně blokovány.

Představení se konají především venku, na školních zahradách, je také možnost přiobjednat například skákací hrady, soutěžní stanoviště nebo malování na obličej. Nicméně, představení jsou variabilní. V případě, že by počasí nepřálo, není problém vše přesunout do vnitřních prostor.

Pořady můžete objednávat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho webového formuláře na stránce: http://new.klaunferda.cz/index.php/2017-01-17-15-20-15.