Klaun Ferda

Vítejte na stránkách klauna, baviče, kouzelníka a milovníka roztomilé zábavy. V naší nabídce najdete nejen zábavné pořady pro děti, ale také nabídku doplňkového programu pro dětské dny, firemní eventy a mikulášské nadílky.

Pirátské dobrodružství

Děti, spolu s Klaunem Ferdou a jeho kamarády kapitánem Bublinou, plavčíkem Bohoušem a pirátskými animátory, budou objevovat tajný poklad, ukrytý na ostrově plném kouzel, písniček a legrace. Po cestě se mohou těšit také na spoustu soutěží, balonků a dárků pro všechny malé dobrodruhy. Ferda bude děti učit různé pirátské zlozvyky a ukáže i speciální kouzla, která se budou hodit pravým pirátům. Spolu si pořádně zařádí a pobaví se. Na konci cesty čeká poklad, který si rozdělí všichni pirátští učni.

Náplň pořadu: humorné scénky, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), modelování balonků, animační tanečky s dětmi a další.

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

V nabídce jsou tři verze pořadu:

Menší pořad Dobrodružství na pirátském ostrově – Klaun Ferda, 1x maskot (dle vašeho výběru), dekorace, dárky.

Délka pořadu: 90 minut.

Dobrodružství na pirátském ostrově – Klaun Ferda, 2x maskot, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 minut).

Velký pořad Dobrodružství na pirátském ostrově – Klaun Ferda, 3x maskot, balonková dekorace (cca 100 heliovýchbalonků), zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).

Délka pořadu: 120 minut.