Klaun Ferda

Vítejte na stránkách klauna, baviče, kouzelníka a milovníka roztomilé zábavy. V naší nabídce najdete nejen zábavné pořady pro děti, ale také nabídku doplňkového programu pro dětské dny, firemní eventy a mikulášské nadílky.

Mikulášská show s čertíkem Čiko

<pstyle="text-align: justify;">Jestli nechcete kompromis a máte rádi opravdu ověřenou kvalitu bez starostí, tak doporučujeme právě tuto mikulášskou nadílku. Čertík, který neúnavně baví děti společně s maskotem (Sob nebo vánoční stromeček). Se svými kamarády skřítky roztančí děti tak, že nebudou k zastavení. Čiko s kamarádem rozdají spousty dárků za soutěže a za dobrou vůli.  Už půl hodinu až hodinu před začátkem pořadu se rozjede balonková dílna, ze které si každé dítě odnese vymodelovaný balonek. Tyto atrakce jedou po celou dobu pořadu až do příchodu Mikuláše s andělem. Ti, samozřejmě ve vší vážnosti, která jejich majestátu náleží, děti pozdraví, pobaví se s nimi o důležitých věcech a popřípadě rozdají Vámi připravené balíčky a vše spěje do finále!

Náplň pořadu: zábavné scénky klauna Čiko, maskot sobík nebo vánoční stromeček, vánoční skřítci, soutěže, tanečky s dětmi, modelování balonků

Délka pořadu: 45 – 90 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace