Klaun Ferda

Vítejte na stránkách klauna, baviče, kouzelníka a milovníka roztomilé zábavy. V naší nabídce najdete nejen zábavné pořady pro děti, ale také nabídku doplňkového programu pro dětské dny, firemní eventy a mikulášské nadílky.

Kouzelné vánoce

Vánoční pořad pro všechny děti. Čertík Ferda je opravdový milovník Vánoc a s dětmi si je chce užít na maximum. Připraveny pro ně má speciální vánoční tanečky a soutěže s vánoční tématikou, kterých se účastní jak děti, tak celé rodinné týmy. S dětmi si také zazpívají koledy a nemohou chybět ani oblíbení ferdovi kamarádi jako bernardýn Bohouš, sněhuláček Bambuláček nebo třeba Olaf z oblíbené pohádky Ledové Království – Frozen. Co to vlastně Vánoce jsou, jak se na ně připravit a jak si hezky ozdobit stromeček? To vše se děti, spolu s Ferdou, naučí. V období Mikuláše pak za dětmi přijde i slavná trojice; čert, Mikuláš a anděl. Mikuláš děti poučí, povypráví příběh a spolu s andílkem pak rozdají nadílku a další dárečky. Součástí programu jsou i vánoční písničky pro děti a nádherné pódiové dekorace, které skutečně uchvátí. Pozvěte si čertíka Ferdu k vám a zažijte skutečně kouzelné Vánoce.

Náplň pořadu: zábavné scénky, maskoti, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), animační tanečky s dětmi a další.

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

V nabídce jsou dvě verze pořadu:

Kouzelné Vánoce – Klaun Ferda, 2x maskot, vánoční skřítek, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 min).

Velký pořad Kouzelné Vánoce – Klaun Ferda, 3x maskot, čert, Mikuláš, Anděl, vánoční skřítci, zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).
Délka pořadu: 120 minut.