Klaun Ferda

Vítejte na stránkách klauna, baviče, kouzelníka a milovníka roztomilé zábavy. V naší nabídce najdete nejen zábavné pořady pro děti, ale také nabídku doplňkového programu pro dětské dny, firemní eventy a mikulášské nadílky.

Den dětí

Klaun Ferda oslaví s dětmi svátek, který mají všichni v jeden den. Všichni si ho pořádně užijí. Děti budou s klaunem Ferdou a jeho kamarády oslavovat svůj svátek tanečky, soutěžemi. Se svými kamarády, z řad maskotů, má Ferda připravené humorné scénky, které pobaví jak děti, tak dospělé. Pořad je určen především pro venkovní akce, jako jsou právě dětské dny, či městské festivaly. Na přání je možné k akci pronajmout i gastro servis (popcorn, cukrová vata) nebo třeba balonky plněné heliem pro malé účastníky.

Náplň pořadu: humorné scénky, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), modelování balonků, kouzelnická promenáda, animační tanečky s dětmi, dětská diskotéka a další.

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

V nabídce jsou tři verze pořadu:

Mini dětský den – Klaun Ferda, 1x maskot (dle vašeho výběru), dekorace, dárky.

Délka pořadu: 90 minut.

Den dětí s klaunem Ferdou – Klaun Ferda, 2x maskot, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 minut).

Maxi dětský den – Klaun Ferda, 3x maskot, balonková dekorace (cca 100 heliových balonků), zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).
Délka pořadu: 120 minut.

 

111