Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Gastro Servis

Kromě kompletních pořadů pro děti a skákacích atrakcí nabízíme také pronájem profesionálních strojů na cukrovou vatu a popcorn. Těmito stroji je možné doplnit jakoukoliv dětskou akci. Lze si je také pronajmout pro soukromé účely. Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonu, či emailu.

Cukrová vata

Cukrovou vatu zná snad úplně každý. Jde o klasickou pochoutku, která neodmyslitelně patří k poutím, trhům a podobným událostem, kde se lidé rádi baví. Jde o zvláštní druh sladkosti, která je tvořena lehkou, nadýchanou a vzdušnou hmotou o různých barvách a chutích. Vyrábí se roztavením krystalového cukru, s přidanou příchutí, ve speciálním stroji. Karamel, který vznikne roztavením, je vytlačován tenkými mezerami v hlavě stroje a po vytlačení se rychle ochladí vzduchem. Pak už stačí připravenou vatu namotat na špejli nebo kornout a předat k mlsání.

Na různé akce, jako jsou dětské dny, festivaly, poutě, oslavy a podobně, nabízíme pronájem stroje na cukrovou vatu, včetně namíchaných směsí podle Vašeho výběru. Samozřejmostí je také vyškolená obsluha, která je oblečena do rondonu, zástěry nebo firemního trička. K pronájmu také dodáváme špejle nebo kornoutky, na které se vata namotává.

Stroj na vatu je v růžové barvě a jde o vozík s velkými koly, perfektně se tedy hodí do tématu poutí a dalších zábavných akcí. Takový stroj, se šikovnou obsluhou, pak dokáže vytvořit až 150 porcí za hodinu. Na vozík lze připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce.

Pronájem cukrové vaty nabízíme ve dvou variantách:

paušální cena: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává cukrová vata zdarma, popřípadě je možné stanovit přesný počet vydávaných porcí

placená atrakce: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává cukrová vata a zákazníci si jí platí sami dle námi stanovené ceny (po domluvě s pořadatelem)

Cukrová vata je vhodná pro děti každého věku i pro dospělé. Ve směsích nejsou použity žádné alergeny, cukrovou vatu tedy může skutečně každý.

Rozměry vozíku: d. 100 x hl. 80 x v. 150
Příkon: 230 V
Umístění: rovný povrch
Počet porcí: 150 porcí/hod.
Příchuť: banán, citron, višeň, ostružina, pomeranč, zelené jablko, malina, kiwi

Pokud chcete něco nevšedního na svou akci, můžete například své hosty nechat naučit výrobu cukrové vaty. Obsluha podrobně vysvětlí fungování a postupy při výrobě a Vaši hosté si pak budou moci vytvořit svou vlastní vatu.

Novinkou v naší nabídce je pak svítící cukrová vata. Výroba vaty je stejná, jako u té klasické, ale bonusem jsou svítící kornouty. Do nich se vloží malé led světýlko a to pak vatu krásně prosvítí. Perfektně se hodí na diskotéky, plesy, koncerty i svatby.

 

Popcorn

Popcorn pochází původně z Ameriky, kde je jako pochoutku konzumovali již indiáni. Poté se kukuřice začala dostávat i mezi ostatní obyvatele. Připravuje se zahříváním zrnek kukuřice ve speciálním popcornovém stroji. Zrnko kukuřice se pak změní v jeho charakteristický tvar, který připomíná bílý květ. Popcorn se pak dochucuje různými příchutěmi. Mezi ty nejoblíbenější patří máslová, slaná a šunka – sýr. Všechny tyto příchutě máme v nabídce.

Na různé akce nabízíme pronájem popcornovače s popcornem a příchutěmi. Stroj na popcorn vypadá jako vozík, kde je uvnitř nádoba, do které se nasypou zrnka kukuřice a kokosový olej popcorn se pak postupně začne zahřívat. Z nádoby pak vypadává hotový popcorn, který se následně dochutí. Stroj na popcorn, se šikovnou obsluhou, zvládne vyrobit až 100 litrů popcornu za hodinu. Na vozík lze pak připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce. V ceně pronájmu nabízíme kornoutky nebo papírové sáčky několika velikostí. Na přání je možné sáčky potisknout logy, či různými slogany.

Pronájem stroje na popcorn nabízíme ve dvou variantách:

paušální cena: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává popcorn zdarma, popřípadě je možné stanovit přesný počet vydávaných porcí

placená atrakce: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává popcorn a zákazníci si ho platí sami dle námi stanovené ceny (po domluvě s pořadatelem)

Tato pochoutka je vhodná pro děti i dospělé. Ve směsích nejsou použity žádné alergeny, popcorn tedy může skutečně každý.

Rozměry vozíku: d. 80 x hl. 50 x 160 cm
Příkon: 230 V
Umístění: rovný povrch
Počet porcí: 100 litrů/hod.
Příchuť: slaná, máslová, šunková, sýrová, šunka – sýr