Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Čertovsky popletené vánoce

Jelikož dospěláci zlobili, Vánoce se rozhodly, že nepřijdou. I když se na ně všichni poctivě připravují, vše se jim vždy pokazí a Vánoce jako by se stále víc a víc vzdalovaly. Ale neházejme čepice do sněhu, čertík Ferda a jeho pohádkoví přátelé vše s humorem sobě vlastním napraví. Ferda, spolu se svými kamarády, mají připravené vtipné scénky. Na pódiu se vystřídá hned několik maskotů, kteří čertíkovi pomohou přivolat zpět Vánoce. Pro děti mají připraveno několik neobvyklých vánočních soutěží a dětských vánočních písniček. Bude se také soutěžit, zpívat kolegy a povídat si o Vánocích. Nakonec vše dobře dopadne a Vánoce přijdou. Děti od Ferdy a jeho kamarádů dostanou plnou náruč dárků.

Náplň pořadu: zábavné scénky, maskoti, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), modelování balonků, animační tanečky s dětmi a další.

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, dárkové balíčky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

V nabídce jsou dvě verze pořadu:

Čertovsky popletené Vánoce – Klaun Ferda, 2x maskot, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 min).

 

Velký pořad Čertovsky popletené Vánoce – Klaun Ferda, 3x maskot, vánoční skřítci, zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).
Délka pořadu: 120 minut.