Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Balonková show

Balonky, balonky, balonky! Jestli je v něčem klaun Čiko mistr, tak je to kromě všeho ostatního právě modelování balonků do všech roztodivných tvarů. Pejska, papouška, nebo hada? Je libo kapybara? Slon? Kytička? Mercedes? Klaun Čiko umí všechno, a co ne to se hravě za pochodu naučí…
Balonková show klauna Čiko je skvělým doplňkem větších eventů, která pobaví nejen děti ale i dospělé. Může probíhat buď na jednom místě nebo v rámci celé větší akce v prostoru festivalu či slavnosti apod. jako „guerilla balonkování“. Čiko se zaručuje, že žádné dítě neodejde bez dárku v podobě balonku. Zároveň si děti a dospělí budou moci vyzkoušet modelování balonků sami. Čiko jim rád ukáže jak na to.

Náplň pořadu: modelování balonků s klaunem Čiko

Délka pořadu: 45 – 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): vymodelované balonky

Další: na přání zajistíme: zvuková aparatura (600 W), maskoti, hudba, pódiové dekorace, stan (3 x 3 m v případě nepříznivého počasí)