Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Šmoulení

Šmoulové jsou jedny z nejoblíbenějších pohádkových postaviček u nás. Do tehdejšího Československa se dostaly už v roce 1988. Jsou tak oblíbenými hrdiny nejen dnešních dětí, ale leckdy i jejich rodičů. Klaun Ferda je řadí mezi své nejlepší přátele. Za dětmi tak kromě něj dorazí ještě Taťka Šmoula, Šmoulinka a Nešika. Pořad je postavený především na vtipných scénkách, protože Šmoulové díky speciálnímu modulátoru hlasu, umí i mluvit. Reagují tak na aktuální dění v dětském i dospěláckém světě. Kromě humorných scének mají Šmoulové pro děti i dospělé připraveno spoustu soutěží, tanečků a také dárků. Pořad je vhodný jak pro velké pódiové produkce například na městských festivalech, tak pro akce menšího typu jako například dětské dny, firemní akce nebo Silvestr. Pořad je také možné doplnit o doprovodný program, jako je modelování z balonků, malování na obličej (facepainting), soutěžní stanoviště nebo nafukovací atrakce.

Náplň pořadu: humorné scénky, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), animační tanečky s dětmi, dětská diskotéka a další.

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, pódiové dekorace

V nabídce jsou dvě verze pořadu:

Šmoulení s klaunem Ferdou – Klaun Ferda, Taťka Šmoula, Šmoulinka, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 minut).

Velký pořad Šmoulení s klaunem Ferdou – Klaun Ferda, Taťka Šmoula, Šmoulinka, balonková dekorace (cca 100 heliových balonků), zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).