Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Mimoní legrácky

Mimoni jedou! Žluté popletené postavičky, ze známé a dětmi milovaného kresleného filmu. Máme štěstí, že jsou dobrými kamarády klauna Ferdy. Spolu rozjedou zábavnou show plnou vtipných scének s aktuálním tématem. Pro děti mají také připravené tanečky a speciální mimoní soutěže s rekvizitami z filmů. Klaun Ferda nejdříve program zahájí, naučí děti jak se zlobí a společně pak zavolají Mimoně. Mimoni i mluví, díky speciálnímu modulátoru hlasu, jsou tak velmi věrohodní, i díky perfektně vyhotoveným kostýmům. Na konci každého pořadu děti dostanou hromady dárků a s Mimoni se samozřejmě mohou i vyfotit. Pořad je vhodný jak pro velké pódiové produkce například na městských festivalech, tak pro akce menšího typu jako například dětské dny, firemní akce nebo Silvestr.

Náplň pořadu: humorné scénky s Mimoni, soutěže (pro děti a rodiče s dětmi), tanečky, modelování balonků

Délka pořadu: 90 minut nebo 120 minut

Dárky (v ceně pořadu): časopisy, DVD, sladkosti, drobné dárky, aj.

Další: zvuková aparatura (600 W), vlastní hudba, tematické pódiové dekorace

V nabídce jsou dvě verze pořadu:

Mimoní legrácky a šprťouchlata – Klaun Ferda, maskot Mimoně, zvuk, dárky, dekorace.

Délka pořadu: 90 minut (možnost prodloužení na 120 minut).

Velký pořad Mimoní legrácky a šprťouchlata – Klaun Ferda, maskoti Mimoňů, balonková dekorace (cca 100 heliových balonků), zvuk, dekorace, dárky (drobné dárky, dárkové balíčky, speciální dárky).
Délka pořadu: 120 minut.