Klaun Ferda

S Klaunem Ferdou se děti pobaví, naučí se kouzlit, poznají jeho přátele ze známých pohádek. Budou také tancovat i soutěžit a za to všechno dostanou plnou náruč dárků. Podívejte se na nabídku programů pro děti a nechte se Ferdou vtáhnout do zábavy!

Skákací hrad Klaun se skluzavkou

Zábavný skákací hrad s motivem klauna se skluzavkou. Vchod do hradu je přes břicho klauna, děti se tak dostanou do hrací části, kde jsou nafukovací sloupy. Poté musí vyšplhat, po nafukovacích úchytech do další části, kde je 3, 5 m dlouhá skluzavka, která je zároveň východem z hradu.

Skákací hrad Klaun se skluzavkou je vhodný pro venkovní akce, jako jsou party, oslavy narozenin, městské akce nebo festivaly. Není problém jej umístit i do větších interiérů jako například obchodní centra, sportovní haly nebo kulturní domy. Dodáváme jej s podkladovým kobercem pro čistý přechod mezi východem a vchodem do hradu. Instalace je vhodná na jakýkoliv rovný povrch.

 Atrakce je určena pro děti ve věku od 3 do 15 let+ bez dohledu. Děti mimo tuto věkovou kategorii musí skákat pod dohledem dospělého.

Rozměry záboru: 6 x 5 x 4, 5 m
Váha: 150 kg
Příkon: 230 V
Umístění: do 50 metrů od příkonu, rovný povrch
Neustálý odběr: 0, 95 kW

Ceník pronájmu:

 

 
Cena bez DPH
Cena s DPH
1 den (vlastní obsluha)
2 900 Kč
3 509 Kč
Víkend (vlastní obsluha)
5 000 Kč
6 050 Kč
Pronájem s obsluhou, pojištěním a dopravou po Praze
3 900 Kč
4 719 Kč

 

Sleva 300 Kč při osobním vyzvednutí v Praze, v blízkosti metra B – Palmovka. Více informací zde.